У Львові оголошено конкурс на назву для електронного квитка

578eb0255753f

Львівська міськрада від учора, 1 лютого, оголосила про старт конкурсу серед містян на назву «е-квитка». Також можна пропонувати і своє бачення оформлення пластикового проїзного. Зокрема, йдеться про логотип та бренд.

«Електронний квиток в Лондоні називається Oystercard. Через рік ми зможемо мати електронний квиток і в нашому місті, з іншою назвою і системою», ― пояснив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

Збір пропозицій та голосування за найкращі ідеї відбуватиметься на порталі міста. До кінця березня конкурсна комісія визначить переможця. Головний подарунок – річний абонемент на безкоштовний проїзд у громадському транспорті.

Також по темі

У Львові безготівковий розрахунок в електротранспорті працює вже на чотирьох маршрутах

«Умови конкурсу надзвичайно прості. Це має бути одне, максимум два слова. Має бути українська назва, яка б викликала позитивні емоції», ― зазначив керівник ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза.

Нагадаємо, е-квиток ― це спільний проект міста та Європейського банку реконструкції та розвитку. Повністю безготівковий розрахунок у громадському транспорті міста планують запустити вже у 2018 році.
ZAXID.NET