У Дортмунді вихідці з Африки закидали камінням двох жінок-трансгендерів

vokz2fea
У Дортмунді на заході Німеччини троє вихідців з Північної Африки закидали камінням двох жінок-трансгендерів. Як повідомляє в неділю, 17 січня, газета The Jerusalem Post, напад на Ясмін і Елізу було скоєно біля центрального вокзалу міста.

За словами Елізи, нападники хапали гравій і кидали його в жінок. Атакували їх підлітки затримані.

Вони вже знайомі поліції — в минулому їх притягували до відповідальності за крадіжки і напади, уточнює газета з посиланням на місцевий телеканал SAT1.NRW.

Ясмін назвала нападників варварами, додавши, що вперше за 30 років відчула вразливість становища трансгендерів.

Як заявив офіційний представник поліції Кім-Бен Фрайганг (Kim-Ben Freigang), підозрювані заявили в ділянці, що, на їх переконання, «такі люди заслуговують побиття камінням».

Реклама: Благоустройство участка и его основные этапы

За минулий рік в Німеччину прибуло більше мільйона біженців, в основному, мігрантів з країн Близького Сходу та Північної Африки (третина з них прибула з Сирії, де, крім тривалої громадянської війни, активно діють бойовики забороненої в Росії терористичного угруповання «Ісламська держава»). Саме мігрантів підозрюють у серії масових злочинів на території ФРН, скоєних, в тому числі, в новорічну ніч у Кельні. На сексуальні домагання з боку мігрантів поскаржилися також мешканки швейцарського Цюріха і австрійського Зальцбурга, інших європейських міст. В середині січня з’явилися повідомлення про те, що в Берліні мігранти зґвалтували 13-річну дівчинку з родини російських німців.

В ісламі багато форм сексуальної поведінки вважаються неприпустимими, а норми шаріату передбачають жорсткі покарання за відступ від правил. Бойовики ІД, як повідомлялося, скидають гомосексуалістів та осіб, викритих у подружній зраді, з висотних будівель або забивають їх камінням. Ці дії ісламістів засудила Рада Безпеки ООН.