Трамп закликав кинути свіжий погляд на зовнішню політику

reksbe831

Президент США Дональд Трамп в ході церемонії приведення до присяги нового держсекретаря Рекса Тіллерсона в Білому домі закликав кинути свіжий погляд на зовнішню політику.

«Настав час кинути свіжий погляд на зовнішню політику, на події навколо», — заявив американський лідер, висловивши впевненість у можливості досягти миру і стабільності в цей складний час». Він також визнав, що всі країни мають право захищати свої інтереси».

За словами американського лідера, США «повинні у зовнішній політиці зміцнювати стабільність і безпеку». При цьому він визнав, що часто в цьому процесі «ми знаходимося в пастці насильства і війни». У цьому зв’язку він відзначив «важливість зміцнення існуючих та створення нових альянсів Сполученими Штатами для розширення американських стратегічних інтересів і безпеки».

Трамп висловив упевненість в тому, що Тіллерсон привнесе в роботу Держдепартаменту свої унікальні навички. Він також зазначив, що «ця людина користується повагою у світі, і зараз починає свою найважливішу подорож».

Тіллерсона привів до присяги в якості держсекретаря віце-президент США Майкл Пенс. Новий глава Держдепартаменту, виступаючи на церемонії, пообіцяв «представляти весь американський народ».

Раніше в середу, 1 лютого, Тіллерсон був затверджений на посаді сенатом Конгресу США.