Російських дипломатів відмовилися пустити до затриманого в Індії батюшки

ind7961
До затриманого в міжнародному аеропорту індійського міста Ченнаї ігумена Серафима не пустили російських дипломатів, і в найближчі години він буде депортований. Про це ТАСС повідомив генеральний консул Росії у Ченнаї Сергій Котов.

«Рішення про депортацію остаточне; ігумена Серафима вже видані посадочні талони на рейс в Росію», — заявив дипломат. За його словами, представники генконсульства «більше семи годин пробули до аеропорту, але їм так і не дозволили зустрітися зі священиком».

Котов зазначив, що ситуація з отцем Серафимом — це порушення чинних між Росією і Індією консульських домовленостей, і дипломати мають намір підняти це питання перед індійською владою. Однак він підкреслив, що вважає подію «не політичним, а бюрократичним інцидентом».

Реклама: Газовый обогреватель: как выбрать оптимальный вариант

За інформацією ТАСС, індійська сторона пояснила затримання ігумена тим, що колись він приїздив в країну по гостьовій візі на запрошення російського посольства, а тепер приїхав по туристичній, але при цьому вказав посольство Росії в Індії як запрошуючу сторону.

Інформагентству не вдалося отримати офіційний коментар ні в міністерстві внутрішніх справ Індії, ні в російському посольстві в Нью-Делі.

За даними ТАСС, ігумен Серафим прилетів в Ченнаї з Пакистану. Він служить настоятелем офіційно зареєстрованого у Нью-Делі православної парафії.