Мігранти в Берліні зґвалтували дівчинку з родини російських німців

polic1072d
У Берліні три особи, імовірно мігранти з країн Близького Сходу, зґвалтували дівчинку з російськомовної родини. Про це розповідається в сюжеті «Першого каналу» від 16 січня.

Дитина зникла на шляху до школи вранці 11 січня (сайт Genosse.su стверджує, що це — 13-річна дівчинка з родини російських німців). Дівчинка сіла в автобус і доїхав до станції S Bahn Mahlsdorf (міська електричка). У вестибюль станції вона не зайшла. Її знайшли через добу на вулиці.

Тітка дівчинки поділилася, що іноземець, схожий на уродженця Близького Сходу, підійшов до її племінниці і запропонував підвезти до школи. Коли вона сіла в машину, побачила, що чоловік там не один. «Дитина розповідав, що в квартирі стояла лише одна ліжко і матрац на підлозі валявся. В квартирі більше нічого не було. Все, вони її кинули на ліжко і здійснювали свої діяння. Їх було троє. Вони були з приїжджих», — повідомила родичка постраждалої.

Реклама: Выбираем надежный Интернет магазин: на какие моменты обратить внимание

Вона додала, що через 30 годин дівчинку, побиту і зґвалтовану, викинули на вулицю.

За словами рідних жертви, поліція відмовляється шукати злочинців. Дядько дівчинки стверджує, що дитину три години допитували без батьків і працівника соціальної служби, а потім не стали порушувати кримінальну справу. У поліції Берліна журналістам «Першого» отримати коментар не вдалося.

Дискусія про політику Німеччини щодо прийому біженців стає все більш гострою на тлі зростаючого числа злочинів у містах ФРН, підозрюваними в яких є вихідці з країн Близького Сходу і Африки. Зокрема, в Кельні в новорічну ніч близько тисячі людей здійснювали напади на жінок. У поліцію надійшло понад 500 заяв від постраждалих. У них йшлося про пограбування, сексуальних домаганнях, зґвалтуваннях. Склалася ситуація чинить тиск на канцлера Ангелу Меркель, яка, однак, поки що відмовляється обмежити прийом біженців.

Згідно з даними Bild, в 2015 році в Німеччині було зареєстровано понад мільйони вимушених переселенців.