До Одеси прибула велика кількість озброєних людей

Нацгвардія в Одесі
До Одеси прибула велика кількість озброєних людей у військовій формі. Про це журналістам повідомляють одесити, які запевняють, що місто в’їхало як мінімум дві колони «Кразів» – з боку Таїрова і через селище Котовського.

У свою чергу, в прес-службі одеської міліції повідомили, що автоматники, які налякали жителів і відпочиваючих, є силовиками Національної гвардії, які візьмуть участь в антитерористичному оперативно-профілактичному відпрацюванні міста.

Згідно з наданою інформацією, бійці будуть патрулювати вулиці спільно з міліцейським спецбатальоном (колишній «Беркут»), ДСО, ДАІ та іншими силовиками. Такі заходи були вжиті владою міста після вибуху на Сегедській.

Голова обласного управління внутрішніх справ Іван Катеринчук заявив, що цей захід проходить з метою здійснення контролю ситуацій на одеських вулицях.

«Буде спостерігатися значне пересування спеціального міліцейського і військового вантажного автотранспорту, екіпірованих людей з автоматичним зброєю», – заявив він.

Відеосюжет про нацгвардійців в Одесі

Також Катеринчук запевнив, що законослухняним громадянам у цій ситуації боятися нічого, нацгвардійці вийшли на вулиці, щоб захистити населення від терористичної загрози. Варто зазначити, що лише протягом останнього місяця на території міста сталося п’ять терактів, останній з яких забрав людське життя

Під час операції правоохоронці будуть зупиняти і перевіряти підозрілих осіб та проводити огляд особистих речей.