Жителі турецького міста Кастамону почули порно з вуличних гучномовців

У турецькому місті Кастамону, розташованому на півночі країни, через динаміки, що використовуються для вуличного оповіщення жителів, лунали звуки з порнофільму. Про це в суботу, 24 березня, повідомляє Hürriyet Daily News. Один з очевидців зняв те, що відбувається на відео, ролик одразу ж набрав популярності у соцмережах.

За даними видання, інцидент стався в ніч на суботу о 01:00 за місцевим часом (збігається з московським).

Мер міста Тахсін Бабш (Tahsin Babaş) попросив вибачення у жителів Кастамону, назвавши подію «аморальною провокацією» і пообіцяв покарати всіх причетних до інциденту.

За словами представників влади, виною всьому хакери, які якимось чином зуміли потрапити на частоту, використовувану динаміками системи оповіщення.

При цьому користувачі соцмереж вважають, що винні самі співробітники системи міського оповіщення, які забули вимкнути мікрофон під час перегляду порнороликов на робочому місці.

20 березня в Сенегалі глядачі релігійного ісламського телеканалу Touba TV протягом півгодини спостерігали в ефірі порнографічний фільм. Адміністрація телеканалу заявила, що за вторгнення відповідальні «злочинці з таємними намірами». Детальну інформацію про зловмисників і зломі керівництво Touba TV не розкрило.