Японська гулянка: гостеса під суші

shiho13
Автор: Наталя Івашків, Львів – Фукуока, Японія – Львів

Японські чоловіки відпочивають не гірше за українських, але є різниця – вони зовсім не бояться власних дружин. Японські жінки навряд чи наважаться зайти туди, де гуляє чоловіче товариство. Тож де шукати чоловіка, коли він відпочиває, у Японії?

Клуби: пристойні та не дуже

У Японії є різні нічні клуби. Одні – пристойніші, де можна подивитись шоу-програму, погорлати улюблену пісню в караоке, поспілкуватися з колоритними для Японії європейками, яких японські чоловіки дуже цінують.

Є й інші – там до послуг відвідувачів стриптиз, офіціантки ходять з оголеними грудьми, а за окрему плату дівчат можна навіть “полапати” в окремих кабінках. Шалену популярність мають клуби, де дівчата-японки ходять у шкільній формі. Але найколоритніші – спеціальні клуби трансвеститів, де працюють лише уродженці Філіппінських островів, причому майже кожен зробив операцію зі зміни статі. Філіппінські парубки (які вже ніби й не парубки) теж беруть участь у танцювальній шоу-програмі, демонструють стриптиз і час від часу підробляють проституцією.

Гостеси: пристойні та не дуже

Гостеси на хлопський розсуд – це дівчата, котрі виконують функцію супроводу клієнта в клубі. У їхні обов’язки входить виконання різноманітних захцянок відвідувачів, при цьому є правило: “Ніякого сексу!”. Психологічно це дуже важка праця, не кожен може витримати моральне навантаження, дехто навіть спивається.

Клієнта повинні розважати ту кількість часу, за яку він заплатив. Це може бути 45 хвилин, година, а може, і три години. Якщо клієнт, не дай Боже, піде з клубу раніше від оплаченого часу, гостесу карають, позбавляючи частини заробітку. Завдання у дівчат, з одного боку, нібито просте, з іншого – клієнти бувають різні. Комусь доводиться… бавитися із захмелілим чоловіком у дитячі ігри типу “чу-ва-чі”, іншим – співати в караоке японських пісень. Але головне завдання гостеси – максимально “розкрутити” клієнта. Дівчина повинна просити пити, їсти – з цього їй іде відсоток, але робити це делікатно, користуючись жіночими чарами. Пити гостесам доводиться чимало, але є хитрість – дівчата заздалегідь домовляються з барменом, що він розбавлятиме їхній алкоголь водою.

100 доларів за вечір

Відвідувач японського нічного клубу за вечір витрачає щонайменше 10 000 єн, тобто, близько 100 доларів. Лише за вхід потрібно віддати від трьох до шести тисяч єн. Сама випивка, стакан соку чи горнятко чаю коштують однаково – 1000 єн, легенька закуска – 2000.

Якщо ж до зарплати ще далеко, японці надають перевагу не дорогим нічним клубам, а дешевим суші-барам. Пиво тут подають таке ж, як і в нас, але “до пива” – зовсім інше. Це може бути сира риба – знамените суші чи зовсім не відоме в нас сашимі. Або “оден”, який готується у казані, де одночасно варяться яйця, шматки м’яса, замотане в тісто сало, бамбук тощо.