Виявлено шість нових «інопланетних» сигналів

Міжнародний колектив астрофізиків виявив шість нових «інопланетних» сигналів, або швидких радіоімпульсів — коротких спалахів, що призводять до викиду в космос величезних енергій. Присвячене цьому дослідження опубліковане у The Astrophysical Journal, коротко про нього повідомляє The Daily Mail.

Шість сигналів прийшли із сузір’я Візничого на відстані не менше трьох мільярдів світлових років від Землі. Тривалість кожної спалаху становила кілька мілісекунд. П’ять сигналів виявлені радіотелескопом Грін-Бенк, один — обсерваторії Аресібо.

Можна зробити висновок, що причиною спалахів навряд чи може бути злиття нейтронних зірок, оскільки малоймовірно знаходження відразу кількох таких об’єктів в одній і тій же частині простору поруч один з одним.

Раніше вчені вважали злиття нейтронних зірок найбільш вірогідним джерелом швидких радіосплесків. Також не виключено, що спалахи можуть бути сигналами від інопланетян. Крім шести нових швидких імпульсів, вченим відомі ще 11 таких сигналів.

Також по темі:

Інопланетяни існують?

У Франції опублікована доповідь “НЛО й оборона” про проблему “літаючих тарілок”. Її підготували колишні слухачі Інституту вищих досліджень національної оборони, що об’єдналися в асоціацію “Комета” під керівництвом генерала ВПС Франції Дениса Летті.