У Львові збирають кошти на відновлення хірургічного відділення шпиталю Шептицького

У Львові у четвер, 16 лютого, представили проект відновлення хірургічного відділення шпиталю ім. митрополита Андрея Шептицького, що має на меті забезпечити доступ до якісної хірургії соціально незахищеним особам та створення науково-практичного центру для молодих практикуючих хірургів.

Як розповів директор шпиталю – отець Андрій Логін, хірургічне відділення було закрите у 2013 році, оскільки обладнання було застарілим та не відповідало сучасним стандартам. На відновлення відділення, ремонтні роботи і закупівлю обладнання необхідно понад 2 млн грн.

Крім цього, до роботи відділення хочуть залучити іноземних фахівців – хірургів-волонтерів.

«Ми хочемо створити науково-практичний центр, де б запрошені католицькі лікарі з різних країн світу проводили майстер-класи, передавали свій досвід молодим львівським хірургам», – зазначив о. Андрій.

За його словами, щоб створити такий центр, необхідно облаштувати конференц-зал, який планують розмістити на верхньому поверсі лікарні, а для цього необхідно буде провести реконструкцію даху. Однак ці роботи передбачені у другій черзі проекту, після відновлення роботи хірургічного відділення.

Шпиталь ім. митрополита Андрея Шептицького є благодійною установою, реквізити для допомоги можна знайти на його сайті.

Зазначимо, у шпиталі діє виїзна бригада паліативної допомоги, яка надає кваліфіковану допомогу невиліковно хворим та їхнім родинам у домашніх умовах. На здійснення цього проекту у цьому році Львівська міська рада виділила 50 тис. грн.

ZAXID.NET