У Львові чоловіка засудили на 3 роки за погрози поліцейським сокирою

1-69

Личаківський суд Львова під головуванням Романа Головатого засудив до трьох років позбавлення волі чоловіка, який у нетверезому стані нацькував собаку на свого сусіда, погрожував дружині ножем, а поліцейським сокирою.

Інцидент трапився у липні 2016 року. Чоловік нецензурно висловлювався до неповнолітньої дівчинки, чим викликав обурення у перехожих. Після того, як йому зробили зауваження, чоловік вдарив співрозмовника у обличчя та нацькував на нього свою собаку. Чоловік продовжував нецензурно висловлюватись.

На місце події приїхали поліцейські, до яких чоловік вийшов із сокирою та почав їм погрожувати. Згодом чоловік повернувся до своєї квартири.

«ОСОБА_2 повернувся в приміщені своєї квартири, однак своєї хуліганської поведінки не припинив. Натомість перебуваючи в приміщені квартири за адресою: АДРЕСА_1 ОСОБА_2 вступив в словесну перепалку із дружиною ОСОБА_9, в ході якої взяв в руки кухонний ніж та почав погрожувати заподіянням їй шкоди життю та здоров’ю, що поєднувалось гучною ненормативною лайкою», – йдеться у вироку.

Жінка вибігла з квартири, чоловік з ножем пішов слідом за нею та почав знову погрожувати поліцейським, які застосували до нього газовий балончик, однак чоловік не припинив хуліганити та повернувся у квартиру.

Поліцейські викликали ще один екіпаж поліції та, застосовуючи газовий балончик, затримали чоловіка. У залі суду обвинувачений вибачився перед потерпілим, на якого нацькував собаку, та визнав свою провину. 7 лютого 2017 року його засудили до трьох років позбавлення волі, згідно ч. 4 ст. 296 ККУ – Хуліганство (із застосуванням холодної чи вогнепальної зброї).

 

http://zaxid.net/news/showNews.do?u_lvovi_cholovika_yakiy_pogrozhuvav_politseyskim_sokiroyu_zasudili_na_tri_roki&objectId=1417655