У Берліні арабські школярі пошкодували про відрізаною Гітлером єврейських головах

У берлінській школі імені Ернста Рейтера-Шуле (Ernst-Reuter-Schule) учні арабського походження пообіцяли відрізати голову своєму однокласнику-єврею. Про це повідомляє газета B.Z.

Як зазначається, 13 грудня під час обідньої перерви школярі затіяли суперечку про палестинську державу. 18-річний юнак заявив, що виступає проти її створення. Його однокласники арабського походження оточили юнака і заявили, що «[фюрер Третього рейху Адольф] Гітлер мав рацію, коли знищував євреїв, а нацистам треба було відрізати всім євреям голови». Також юнак повідомив, що чув заяви про те, що було б непогано обезголовити і його самого.

Директор школи Андерс Хут заявив, що інцидент продемонстрував «антисемітські, антиєврейські і антиізраїльські настрої в стінах школи, проти яких ми будемо вживати заходів».

Відзначається також, що юнак вчиться в цій школі два з половиною роки, і за цей час встиг зіткнутися з неприязним ставленням до себе. 18-річному молодику рекомендували не виходити у двір школи на перервах, оскільки там його можуть чекати недоброзичливц, пише КуПол.