Терорист Гіркін закликав ватажків луганських бандитських угруповань тікати з Донбасу

Розстріляна машина Бетмена
Ватажкам терористичних угруповань і так званим «польовим командирам», чинним на території самопроголошеної «Луганської народної республіки», слід залишати свої посади і виїжджати з Донбасу. З таким закликом виступив колишній глава російських диверсантів Ігор Гіркін (Стрєлков).

Кажучи про вбивство одного з лідерів луганських бойовиків Олексія Бєднова на прізвисько «Бетмен», терорист наголосив, що навіть якщо він і його бійці «були демонами у плоті», подібний метод ліквідації не відповідає ні законності, ні елементарній людській порядності.

«Якщо „Бетмен“ заслуговував арешту і навіть страти, це треба було робити не шляхом бандитської засідки, навіть якщо організатори цієї засідки назвуть її спецоперацією. Вбивство Біднова проведене в найгірших традиціях „розборок“ банд 90-х», – заявив Гіркін.

На його думку, «Бетмена» знищили, щоб спровокувати бойовиків на повстання, яке «буде негайно оголошено антинародним заколотом з усіма витікаючими наслідками аж до повернення контролю над „народними республіками“ Києвом під приводом ліквідації бандитського свавілля».

Нагадаємо, самопроголошені влади терористичної «ЛНР» взяли на себе відповідальність за ліквідацію «Бетмена», якого вони звинуватили в грабежі, викрадення людей і тортурах.

Це вбивство не залишилося без наслідків. Так, представники бандитського угруповання «Русич» вже повідомляють про масовий відплив «добровольців з РФ».

Відеосюжет про вбивство Олександра Бєднова внаслідок розбірок між терористами “ЛНР”

Тим часом глава Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук зазначив, що на окупованій частині Луганщини зростає напруга. Так, у Ровеньки, Антрацит, Алчевськ і Красний Луч перекидаються групи бойовиків, що підпорядковуються «главі ЛНР» Ігорю Плотницькому, за підтримки російського спецназу. У той же час на Луганськ висунулися піхотний і артилерійський підрозділи одного з так званих «козацьких» формувань, на озброєнні якого знаходяться шість 122-мм гаубиць Д-30.

Неспокійно, за словами Тимчука, і в Донецьку. У місті зафіксовані численні перестрілки між представниками так званої «військової поліції ДНР», бандформування «Схід» і окремими бійцями «козацьких» формувань.