Стилістка назвала одяг, який старить будь-яку жінку

The Sun: стилістка назвала вінтажний одяг і речі оверсайз, які старять будь-яку жінку

Автор блогу Awesome over 50 Хізер (прізвище невідоме) назвала предмети гардеробу, які візуально старять будь-яку жінку. Її поради опублікував The Sun.

Так, експерт порадила не сприймати тренд на вінтажний одяг буквально та відмовитися від речей, які були зроблені кілька десятиліть тому. Як приклад жінка приміряла дві замшеві куртки: одну з 1980-х років, а другу — куплену нещодавно. Хізер зазначила, що перша модель додає їй зайві роки і виглядає неохайно, тоді як інша — наголошує на фігурі і робить образ сучасним.

d80749eКрім цього, стилістка заявила, що будь-які недоліки фігури можна приховати за допомогою білизни, що коректує. Тому вона не рекомендує ховати тіло під об’ємним одягом: речі оверсайз візуально додають зайві кілограми. На думку Хізер, вдалим варіантом для зрілих жінок є сукні-максі з глибоким декольте та розрізами на спідниці, що відкривають ноги.

Блогер також згадала, що не слід жертвувати комфортом заради стильного образу, оскільки ці якості можна поєднати. Для цього, наприклад, можна носити взуття на невисоких підборах та вибирати невеликі сумки з довгими плечовими ременями, які чинять менший тиск на плечі та спину. Крім того, необхідно стежити за станом спідньої білизни, зокрема бюстгальтерів. Стверджується, що з часом вони втрачають свої властивості і не мають належної підтримки грудей.

Раніше в червні стилістка Ганна Рейєс перерахувала аксесуари, що здешевлюють зовнішній вигляд жінки. До цього списку експерт включила плетені з ниток та бісеру браслети та кільця, одягнені на всі пальці. Крім того, дівчина рекомендувала відмовитись від спортивних бейсболок.