Розкрито нові пристрої Samsung

Інсайдер Джон Проссер: Samsung представить Galaxy Z Fold4 та Galaxy Z Flip4 10 серпня

Відомий інсайдер Джон Проссер розкрив дату анонсу нових смартфонів і розумного годинника від Samsung. Про це фахівець повідомив у своєму Twitter.

За інформацією автора, корейська компанія запланувала на серпень захід. 10 серпня Samsung представить дві версії розумного годинника – Watch 5 з циферблатом діагоналлю 40 і 44 міліметри і Watch 5 Pro, які отримають екран на 46 міліметрів.

samsТакож у цей день IT-компанія запланувала провести презентацію, де покаже серію складних пристроїв. За даними Проссера, Samsung представить смартфони Galaxy Z Fold4 та Galaxy Z Flip4. 10 серпня компанія розкриє ціни на всі девайси і відкриє попереднє замовлення. Придбати смартфони та годинники у магазинах можна буде з 26 серпня.

Фахівець не розкривав характеристики гаджетів, але частково розповів про дизайн продуктів. За інформацією Джона Проссера, смартфони будуть доступні у графітовому, пурпуровому, рожевому, бежевому та синьому кольорах. Смарт-годинник з’явиться у чорному, сріблястому, золотому та блакитному кольорах.

На початку літа інсайдери розповіли, що Samsung почала роботу над складним смартфоном дешевшим за 1000 доларів. Доступний апарат з’явиться на ринку не раніше 2024 чи 2025 року.