Продюсер «Джеймса Бонда» повідомила про приблизну дату початку зйомок нового фільму

62-річна Барбара Брокколі, американський продюсер, відома своєю роботою над серією фільмів про Джеймса Бонда, розповіла про приблизну дату зйомок наступної частини «бондіани». Про це повідомляє Deadline.

Кінодіяч заявила, що створення проекту знімальна група зможе приступити не раніше ніж через два роки. Брокколі розповіла, що таке рішення пов’язане з наміром творців фільму повністю змінити образ агента 007 та подати глядачам нового героя.

«Наразі ми на стадії обговорення. Сценарій ще не написаний і ми не можемо його написати, поки не вирішимо, як підійти до наступного фільму, тому що в ньому хочемо показати переосмислення Бонда. Ми знову винаходимо його образ, а це вимагає часу. Я б сказала, що до зйомок залишилося щонайменше два роки», — повідомила продюсер Бондіани.

Брокколі додала, що творці проекту поки що не затвердили актора, який замінить Деніела Крейга, який зіграв у останніх п’яти частинах франшизи. У січні цього року продюсери обговорювали кандидатуру Ідріса Ельби на роль нового агента 007.

Раніше продюсер “Піратів Карибського моря” назвав Марго Роббі можливою заміною Деппа у новій частині франшизи.