Перукар перерахував найкращі чубчики для кожного типу обличчя

Британський перукар перерахував вдалі чубчики для кожного типу обличчя. Інтерв’ю з ним було опубліковано на сайті журналу Glamour.

Власник лондонського салону краси Hershesons Люк Хершесон розповів, що при стрижці чубчика важливо враховувати не форму обличчя, а розмір чола. Так, наприклад, володаркам низького чола найкраще підійдуть косі або відрослі, але чубки, що обов’язково обрамляють обличчя. «Волосся не повинно закривати лоба, інакше ви виглядатимете повними», — уточнив експерт.

cholkad9c68fУ той же час власницям високого лоба стиліст рекомендує придивитися до густих і пишних чубчиків, оскільки такі риси обличчя дозволяють ходити практично з будь-якої зачіски. “Круглолицим жінкам, як правило, більше підходять чубки-шторки, а витягнуте обличчя вигідно підкреслять видовжені пасма в обличчя”, – заявив фахівець.

За словами Хершесона, необхідно показувати майстру фотографію бажаної стрижки, щоб уникнути неприємних ситуацій. «І все ж таки я раджу прислухатися до перукарів, які точно підкажуть, яка чубчик тільки прикрасить, а не зіпсує вашу зовнішність», — підсумував чоловік.