Пентагон відреагував на слова Лаврова про розширення географії спецоперації

Слова міністра закордонних справ Росії Сергія Лаврова про розширення географічних завдань спеціальної військової операції в Україні не здивували Вашингтон та його союзників. Про це заявив міністр оборони США Ллойд Остін.

pentfa5e29“Наші союзники та партнери знали, що у нього [президента Росії Володимира Путіна] більш серйозні амбіції, і Лавров це сьогодні підтвердив”, – сказав глава Пентагону.

Заяву глави російського відомства також прокоментував координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі. За його словами, Росія закладає основу для анексії української території.

Раніше глава МЗС Росії Сергій Лавров заявив про розширення географії “спеціальної військової операції” в Україні за межі Донецької та Луганської народних республік (ДНР та ЛНР). Він звернув увагу, що розширення географії операції відбулося, зокрема, через постачання Києву американських реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) HIMARS. Лавров підкреслив, що в міру надання Заходом дедалі більш далекобійної зброї Києву, географічні цілі операції відсуватимуться від нинішньої лінії ще далі.