Жінка-рентген

30/08/2005

ДіагностикаЗДОРОВ’Я  
 
Олександра Баландюх 
 

Журналіст ГАЗЕТИ побував на прийомі в лікаря, який бачить організм людини краще, ніж рентгенівська апаратура

Про диво-жінку мені розповів знайомий. Говорив такі речі, що не піддаються звичному розумінню. Скажімо, що вона без жодної апаратури за кілька хвилин продіагностує пацієнта з голови до ніг. Перевірив її вміння на собі. Мав деякі проблеми зі здоров’ям, лікування не приносило полегшення. А воно і не могло бути, бо, за словами жінки-рентгена, лікував зовсім не те.

Перевірено на собі

Мій знайомий – людина грамотна, першому-ліпшому лікареві свого здоров’я не довірить. Йому можна вірити, проте ми вирішили побачити все на власні очі. До того ж напередодні проходили профілактичний огляд також не в перших-ліпших лікарів, тож свої діагнози знали напам’ять.

У приймальні – невеличка черга. Поки Іванна Василівна приймала пацієнтів, ми вирішили поспілкуватися з тими, що чекали в черзі.

– Іванну Василівну знаю понад 10 років, – сказала Марія з Перемишлянського району. – У лікарні мені поставили діагноз – киста яєчника і порадили терміново оперувати, бо він може тріснути. Страшно було лягати під ніж, тож я прийшла ще порадитися з Іванною Карплюк. Обійшлося без операції, зараз у мене все нормально. Нині привезла до неї свою сестру.

– Нам про цю лікарку розповіли друзі, – каже львів’янка Любов Петрівна. – Їхня донька не могла народити дитину. Куди тільки не зверталася – безрезультатно. А нині їхньому онуку вже 9 місяців. Сюди прийшла з невісткою. Така ж проблема. Вона вже й операцію перенесла, але завагітніти не може. Зараз її діагностує Іванна Василівна.

Підійшла і наша черга. Нас зустріла жінка років сорока. У кабінеті – жодної апаратури, лише два столи – за одним сидить лікар, за іншим – медсестра. На столі – ручка і стіс паперу. На підвіконні – запалена свічка.

– Про ваш незвичайний метод діагностики чули багато, – говоримо лікарю. – Але, як кажуть, краще один раз побачити... Ви можете когось із нас продіагностувати?

Іванна Василівна погодилася. Здавалося, що зараз вона підійде до мене, витягне вперед руки і триматиме над головою чи перед обличчям, грудьми. Та нічого подібного. Лікар навіть не підвелася з крісла, а взяла аркуш паперу й почала писати діагноз. Я заціпеніла з перших її слів, бо здалося, що вона гортає мою медичну книжку. Називає болячки, які в мене дійсно є і про які я знаю, бо недавно проходила обстеження.

– У вас було запалення правої легені, – продовжує лікар. – Дошкуляє тахикардія.

Мій скептицизм остаточно зникає. Запалення у мене справді було, але років 10 тому. Навіть не кожний рентген це зафіксує. А тахикардія справді мордує, але лікарі не можуть встановити її причини. Іванна Василівна причину назвала, і її, як мені здається, не так уже й складно усунути. Буквально хвилин за п’ять вона “розклала” мій організм на частини. Назвала навіть ті болячки, які були дуже давно і які більше ніколи не нагадували про себе. Сказала, чого остерігатися в майбутньому, на що зважати.

З моєю колегою було теж саме. За кілька хвилин, оговтавшись від несподіванки, починаємо вивідувати в лікаря її секрети.

Коли популярність – важкий тягар

Іванна Василівна діагностувала і лікувала в Польщі, Австрії. До неї приїжджають і присилають листи, фотографії, телефонують люди зі всього світу. Лікарю достатньо почути голос людини чи глянути на фото, щоб побачити її перед очима, а точніше, її організм, який можна діагностувати.

Їй довелося лікувати за фотографією мільярдера зі США, який 25 років був прикутий до інвалідного візка. Після лікування він самостійно встав з нього і пішов. До неї приїжджає медична професура з різних країн, а чимало відомих медичних світил, як стверджує Іванна Василівна, лікуються в неї. Бували дні, коли під кабінетом лікаря Карплюк у Львові збиралося до 250 чоловік з різних регіонів України та закордону. Ті, кому вона допомогла позбутися важких недуг, розповідали про неї іншим. Люди займали чергу звечора, аби потрапити на прийом. Це спричиняло незручності місцевим мешканцям і головний біль лікарю. Аби цього уникнути, Іванна Василівна тепер не приймає за живою чергою, а записує на прийом по телефону і лише за два дні наперед.

У Іванни Василівни є сім’я, двоє дітей, онук. Дар, яким Господь наділив її, мабуть, передається через покоління. У доньки не спостерігається маминих здібностей, а ось онук, найвірогідніше, піде бабусиними стопами. Бо як тільки він міг узяти щось до рук, то потягнувся не до іграшок, а до фонендоскопа. У півроку діти граються машинками, кубиками, а він слухає зайчиків, собачок.

До теми

Дар, що посланий зверху


Іванна Василівна народилася у Перемишлянському районі. Мати розповідала, що старенький акушер-гінеколог, відрізаючи немовляті пуповину, сказав: “Це дитя лікуватиме людей”. Звідки він про це знав – невідомо. У малої Іванни була незвичайна бабця Явдоха, яка вміла читати по зірках. Голови колгоспів не раз приходили до неї за порадою: починати посівну чи ні. Бабця дивилася на зірки і казала, що ще треба почекати, бо за тиждень будуть заморозки. І вгадувала погоду краще за будь-якого метеоролога.

Мати Іванни не мала незвичайних здібностей, але вони передалися доньці. Іванна не вміє читати по зірках, але вона читає людські організми. Уперше відчула, що з нею щось відбувається у підлітковому віці: бачила незвичайні сни, видіння, чула голоси, які ні вона, ні рідні не могли розтлумачити. Почалися походи по лікарях, але всі вони ставили діагноз: здорова.

Першого пацієнта Іванна Василівна прийняла в 19 років. До неї приїхала жінка з Тернополя з паралізованою дитиною на руках. Поклала її під дверима й каже: “Нас прислала баба Ванга”. Тоді про бабу Вангу Іванна навіть не чула. Перелякалася, бо не знала, що робити з хворою дитиною. До цього моменту вона сама ще до кінця не усвідомлювала, що володіє величезним даром. І тут почула голос, який сказав, що допоможе вилікувати дитя. Хтось згори їй надиктував, що робити з хворою дитиною. Сама Іванна в той момент нічого не пам’ятала, подружка, що сиділа поруч, розповіла: вона із закритими очима просто вголос говорила, як і чим лікувати дитя. Але не називала ліки, лише описувала картини, що пропливали перед очима. Мимо неї пролітали журавлі, а на землі рясно червоніли ягоди. Гуцули в горах рубали сосну, з якої текла рідина. Житнє поле, жінки тягнуть простирадла. Але як усе застосувати в лікуванні? Розгадку знайшла у Біблії, вона читає її не так, як більшість людей. І зрозуміла, що ягоди – це журавлина, її сік піднімає гемоглобін. Із воску, що витікав зі сосни, треба зробити мазь, бо в дитини атрофія м’язів. Пилком, що йде від жита, треба огортати дитину. І хлопчик одужав.

З того часу й почала лікувати. Але паралельно з Біблією, з якої черпала знання, розшифровки видінь, почала вивчати медицину. У Києві закінчила Інтернаціональний медичний інститут, де здобула спеціальність – біоінформотерапевт, а тоді вступила до Львівського медуніверситету на фармацевтичний факультет. Тож тепер вона приймає як лікар. У неї є ліцензія, офіційний дозвіл на проведення діагностики та лікування МОЗ.

– Кожна людина для мене, як книга, – каже Іванна Василівна. – Вона розкривається, я діагностую її, шукаю причину, чому виникло те чи інше захворювання і назначаю лікування. Як це відбувається, пояснити не можу. Але чітко знаю, що цій людині підходить саме це лікування, а не інше.

До кожного пацієнта лікар підходить індивідуально. Немає двох людей, яким би призначили однакове лікування навіть при однакових діагнозах. Іванна Василівна може вирівняти енергетичне поле пацієнта, провести мануальну терапію, масаж, а головне, правильно поставити діагноз й ліквідувати причину, яка спровокувала ту чи іншу недугу. Лікує в основному травами.

Чоловіки її бояться. Коли вона починає говорити, якими хворобами пацієнт перехворів, що йому дошкуляє, що може бути в майбутньому, ті втрачають свідомість і звалюються зі стільця. Але лякає їх не діагноз. Вони розуміють, що ця диво-жінка може прочитати ще дещо з їхнього життя, що, як їм здавалося, є лише їхньою таємницею.

– Я ніколи не кажу нічого зайвого, нікому не спричиняю клопотів, – каже Іванна Василівна. – І про майбутнє намагаюся не говорити. Хіба коли бачу, що з дитиною може статися біда, тоді попереджаю батьків, щоб були обережними.

Коментар

До неї люди їдуть звідусіль

Юрій Островерха, головний спеціаліст головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА з народної та нетрадиційної медицини


Іванна Карплюк працює вже багато років, дуже серйозно, відповідально ставиться до своєї роботи. Люди до неї їдуть звідусіль. Її надзвичайна популярність свідчить про те, що вона вже багатьом допомогла, тим паче, що до неї звертаються люди, котрі вже випробували все. Такий дар, яким володіє ця жінка, відомий давно, ще у Святому Письмі про це написано. Останні кілька десятків років незвичайні людські здібності вивчаються у всьому світі. Люди з такими здібностями можуть більш чутливо, ширше бачити людину і якісь такі речі, котрі не можемо пояснити. ВООЗ, починаючи з 70-х років, наполегливо рекомендує національним системам охорони здоров’я світу вивчати надбання народної медицини і впроваджувати їх у практику.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: рецензии «Нация Z»

<<< Квітень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Останні новини