Жага помаранчу

28/03/2006

апельсиниАндрій Вацик, Тернопіль  

Відразу двоє кандидатів на посаду міського голови Тернополя заявляють про свою підтримку помаранчевими силами


Прихильникам помаранчевої ідеї доведеться тепер добряче поламати голову, аби визначитися з кандидатурою мера. Адже минулого тижня партії, які відносять себе до пропрезидентських сил, підтримали відразу двох осіб.
Спочатку про підтримку самовисуванця, члена партії “Народний союз “Наша Україна” (НСНУ) Романа Заставного заявили голова обласного осередку цієї політичної сили Олег Гуменюк, голова обласного осередку громадянської партії “ПОРА” Григорій Бурбеза та голова обласного осередку Соціалістичної партії Василь Богачук. При цьому О. Гуменюк розповів, що вже готується рішення “про всебічну підтримку” Заставного всіма партіями блоку “Наша Україна”, і наголосив: “Усі заяви інших кандидатів (навіть членів блоку “Наша Україна”) про підтримку їхніх кандидатур помаранчевими силами є фальшивими й такими, що підривають авторитет президентської партії”. 15 березня цю репліку можна було прочитати чи не в усіх місцевих виданнях.

Та вже ввечері того ж дня відбулося зібрання блоку “Наша Україна”, на якому члени партій блоку висловили підтримку... Богдану Левківу (самовисуванець, НСНУ). Результати голосування оперативно з’явилися на сайті міськради. В інформації було сказано, що “учасники міської міжпартійної конференції блоку “Наша Україна”, до складу котрого входять партії “Народний Союз “Наша Україна”, Народний рух України, Партія промисловців та підприємців України (ПППУ), Конгрес українських націоналістів, прийняли рішення підтримати на посаду міського голови Тернополя нині діючого мера Богдана Левківа”.

Як би не було, існує загроза, що такі варіації не додадуть балів ні одному кандидату, ні другому. Навіть навпаки. Адже тернополяни можуть не розібратися, кого ж таки підтримує помаранчевий табір. Це, своєю чергою, може породити розчарування нестачею однодумства в НСНУ, а як наслідок – небажання голосувати за кандидата від цієї сили на місцевому рівні. А далі, як у хрестоматії з історії, – де двоє чубляться, виграє хтось третій...

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: рецензии «Нация Z»

<<< Травень 2020 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Останні новини