Вдармо по бюджету!

15/06/2014

Зеновій БермесАвтори - Кирило Джура, політолог зі Львова, Наталя Івашків 

Продовження. Початок тут, тут і тут


Зеновій Бермес, президент Асоціації роботодавців Львівщини, скептично ставиться до намірів нового мера заборонити гральний бізнес у Львові. Але навести лад теж закликає: “У Львові немає жодного овочевого магазину. Зате є перенасичення гральними закладами”. За словами Бермеса, закриття грального бізнесу суттєво не вплине на міський бюджет.
 
Але так не думають ті, хто, власне, отримав від влади ліцензію на “гральні точки”. Вони готові судитися із Садовим. За підрахунками директора CП “Ройал-Лтд” Руслана Печенка, з одного автомата до міської скарбниці надходить щонайменше 4 тисячі грн, і сума ця сплачується авансом, щоквартально. На Львівщині є 4,5 тисячі автоматів. Тож у рік Львів отримує гарантованих 20 млн грн. За словами Садового, “це не бюджет, це трагедія”. У міськраді ВЛАДУ повідомили, що лише за І квартал міськбюджет отримав 5,7 млн грн...
 
Утім, “гральних бізнесменів” більше турбують не стільки плани Садового, скільки нові ліцензійні умови, котрі набрали чинності. Вони забороняють розташування гральних автоматів на вулиці, в навчальних закладах, у культових закладах і фінансових установах. І що найголовніше – вартість ліцензії становить 150 тисяч євро на 5 років. Причому кошти сплачуються авансом до видачі ліцензії. Тому питання очистки міста від гральних автоматів вирішиться само собою. Відповідно, гральний бізнес просто перейде в тінь: з’являться шахраї, відкриють спеціальні номери в готелях – і тоді кошти, замість міськбюджету, перейдуть в “общак”.
 
До теми
 
А пан Садовий, пише cupol.brama.com, таки хотів колись зробити зі Львова Лас-Вегас. Недавно в інтерв’ю “Дзеркалу тижня” журналіст запитала Андрія Івановича: “Я чула, що років зо десять тому у вас була ідея зробити зі Львова український Лас-Вегас – місце розваг”. На що мер не заперечив.

Опубліковано: 14.04.2006.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: рецензии «Нация Z»

<<< Травень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Останні новини