Мер розв’язав свою першу війну

15/06/2014

Андрій СадовийЗабрати гральний бізнес зі Львова пообіцяв кандидат у мери Львова Андрій Садовий. І тепер, коли він уже “однією ногою” у кріслі мера, Садовий свою обіцянку не забув. Ба більше – він готується втілити її у життя. Навіть якщо це посварить його з Єхануровим.
 

“Дурні” гроші радника Єханурова

 
“Це є зло. Залежність від грального бізнесу на порядок вища, ніж від наркотиків. Є багато випадків трагічної долі людей, котрі потрапили в тенета грального бізнесу. Тому вже є розроблений проект ухвали міськради. Й одне з перших рішень сесії стосуватиметься заборони грального бізнесу у Львові. У місті, за неофіційною інформацією, близько 20 тисяч гральних автоматів, пише http://postup.brama.com, а в Чикаго – нуль. За містом – будь-ласка, можна будувати ціле містечко. Хто має “дурні” гроші, той може сісти в машину й поїхати туди. Львів перетворився на столицю грального бізнесу. Є 2-3 цивілізованих казино, вони такої шкоди не завдають, бо мають жорстку систему, пропускний режим”, – розповів Андрій Садовий Аргумент-газеті.
 
Його не лякає війна, котра може розгорітися з тими гігантами грального бізнесу, яким він “перекриє грошові крани”. А крани ці сходяться до... Юрія Єханурова. Точніше, до радника прем’єра Сергія Третьякова, який є президентом Української асоціації діячів грального бізнесу. Сергій Третьяков уже заявив занепокоєність намаганням у передвиборному запалі знищити гральну індустрію як в Києві, так і в Україні загалом. За даними Третьякова, гральний бізнес – це півмільярда гривень щорічних надходжень від патентування та ліцензування, а також 50 тисяч робочих місць.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: рецензии «Нация Z»

<<< Травень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Останні новини