Конфлікти у міській політиці Львова: Сірик – Лозинський, Андрій Лозинський – Василь Лозинський – Денькович

Зіновій СірикАвтори - Галина Роспопа, Наталя Івашків  

Сірик – Лозинський
 
З жовтня 2005 року в. о. мера Сірик довго шукав Лозинського на робочому місці – і так протягом двох місяців. Конфлікт між Лозинським і Сіриком виник тоді, коли останній скористався швидким видужанням пана Лозинського в день відставки Буняка – 29 грудня – і заодно звільнив і його. Конфлікт між міськрадою і самим паном Лозинським виник під час лікування останнього. Львівська міська рада створила спеціальну комісію, щоб “допомогти йому лікуватись”.
 
Андрій Лозинський – Василь Лозинський – Денькович
 
Доволі часто доводилось спостерігати мінливість думки та поглядів партійного складу “Батьківщини”. То вони разом, то один іде, другий приходить. У липні 2005 року бюро Личаківської райорганізації ВО “Батьківщина” виключило з партії депутата Львівської міськради Андрія Лозинського за ігнорування програмних засад партії. Він прийшов у “Батьківщину” майже одночасно з призначенням іншого Лозинського – Василя – головою Львівської міської організації “Батьківщини”. Андрій Лозинський в усьому звинуватив “родинне коло” Емілії Подляшецької (екс-голова міської організації). Ці звинувачення підтримав і В. Лозинський, який додав, що “ті особи, котрі вчора приймали рішення, продали всі вакансії у Львівській міській раді та у Верховній Раді”. Далі з’являється спільна заява бізнес-групи “Батьківщини” “Крок”: “Останнім часом у “Батьківщину” приходять люди, які в час революції декларували підтримку її гасел, але під час перебування на відповідальних посадах в органах місцевого самоврядування проявили себе як продовжувачі методів роботи попередньої влади з її непрозорістю, корупцією. Водночас відбувається виштовхування з партії людей, що не погоджуються з такою зміною курсу партії”.
 
Лозинський відмовився надалі очолювати міську організацію “Батьківщини” і звинуватив керівника обласного осередку Деньковича в узурпації влади. Казав, що не мав доступу до документів і печатки, тож Денькович ухвалював чимало рішень за його спиною. Стосовно Лозинського, то Денькович зробив припущення, що той узагалі потрапив не в ту партію...


Опубліковано: 24.03.2006

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: рецензии «Нация Z»

<<< Грудень 2018 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Останні новини