Місто в нас одне, а інтересів...

Олекса ГудимаАвтори - Галина Роспопа, Наталя Івашків  

Протистояння на рівні Львова тривають постійно й по-різному. Про Любомира Буняка згадувати не будемо, позаяк він навряд чи є активним учасником політичного життя міста. Зосередимося на конфліктах “живих” діячів.
 
Гудима – Марчак
 
Весь останній рік керівнику “Львівтеплоенерго” доводилося відбиватися від нападок нардепа Олекси Гудими. Спочатку був корупційний скандал із компанією “Енергоінвест”. За твердженням Гудими, свої частки в ній мали теща Буняка та мати Марчака. Після того Марчак закинув Гудимі лобіювання інтересів однієї з іноземних компаній та причетність до приватизації “Львівобленерго”. У відповідь Гудима спрямував проти Марчака чергову порцію звинувачень у “відмиванні” коштів, незаконному відшкодуванні ПДВ і несплаті податків на “Львівтеплоенерго”. Пов’язував його з податківцями Сергієм Медведчуком і Мирославом Хом’яком. Марчак подав на Гудиму до суду. Куди останній неодноразово не з’являвся. Жодних звинувачень не доведено, а Марчак із Гудимою зустрічаються доволі рідко.
 
Кендзьор – Садовий
 
“Він лише нарядився в шати великого благодійника та поборника несправедливості”, – сказав Ярослав Кендзьор і доводив, що “Галицькі інвестиції”, зібравши 2,5 млрд грн з 200 тисяч вкладників, стали банкрутом, натомість збільшилися статки Садового. Андрій Іванович заперечив це, а голова спостережної ради ЗАТ “Галицькі інвестиції” Богдан Пужак і гендиректор Володимир Грищенко викликали нардепа на публічний двобій у вигляді “круглого столу”. По-перше, досвідчені фінансисти цей двобій виграли. Вони нагадали, що банкрутом підприємство може визнати лише суд, тож Кендзьор може серйозно відповісти за огульне звинувачення. По-друге, “Галицькі інвестиції”, запевняв Пужак, продовжують активно діяти на фондовому ринку й готові кожному вкладникові виплатити по 32 грн за сертифікат. По-третє, Садовий ніколи не був засновником, акціонером чи керівником “ГІ”. Кендзьору залишилося лише перепросити “Галицькі інвестиції” та сумно зазначити: “Минуло 10 років. Дехто успішно почувається, а я, вкладник “Інвестицій”, не отримав жодної гривні дивідендів...”.
 
Після цього Кендзьора охопила “ейфорія” від повідомлення, що Садовий іде на вибори від “Нашої України”, і він зробив усе, аби висуванцем НСНУ став Куйбіда. На зло Садовому, звичайно.


Опубліковано: 24.03.2006

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: рецензии «Нация Z»

<<< Квітень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Останні новини