Хто з ким персонально ворогує у обласній політиці: Дума – Сендак, Держко – Гайдучок, Буба – Куп’як

Ігор ДумаАвтори - Галина Роспопа, Наталя Івашків   

Дума – Сендак

Сендак запам’ятав образу на депутатів “СС”, які так не хотіли бачити його головою. Перші дії, до котрих вдався пан Михайло, спрямовані, зокрема, проти Ігоря Думи. Спікер не хотів визнавати його головою постійної комісії в облраді. У відповідь Дума заявив, що він і його прихильники відмовляться від участі в роботі сесії, допоки Сендак буде головою.

 Коли Мінтранспорту звільнило Богдана Бедрила з посади керівника територіального управління “Головавтотрансінспекції”, спікер вирішив “під шумок” позбутися і своїх давніх ворогів: “Бедрило пішов, але лишив за собою команду. Семеро контролерів цього управління є родичами Думи (президент Асоціації роботодавців автомобільного транспорту Львівщини). Він, до речі, досі утримує контроль над пасажирськими перевезеннями Львівщини завдяки “своїм людям” у “Головавтотрансінспекції”. Дума ж послався на те, що в Сендака елементарна заздрість. Ворожнеча продовжується досі.
 
Держко – Гайдучок, Буба – Куп’як
 
Не порозумілися між собою заступник голови облради, віднедавна член “Батьківщини” Ігор Держко та Роман Гайдучок, віднедавна не член “Батьківщини”. Держко вимагав забрати в Гайдука передачу “Депутатський погляд”. І апелював до нездорової психіки Гайдучка. А Гайдучок стверджував, що йому елементарно хочуть “закрити рота”, хоча його програма й дійсно має мало стосунку до журналістської майстерності. “Поведінка Гайдучка, який спочатку цілі передачі присвячував вихвалянню “Батьківщини”, а тепер тільки те й робить, що паплюжить її, неприпустима”, – стверджував Держко. Тоді в “обділеного” Гайдучка забрали ще й депутатську кімнату, віддавши її виборчій комісії.
 
Гайдучок у відповідь запропонував Сендаку розглянути питання про зняття з посади його заступника Держка. Та Гайдучка виключили з фракції, забрали програму, кабінет і таки “закрили рота”.
 
Ще один конфлікт між “малим” і “великим”. Посварилися між собою два куми: Іван Куп’як та Євген Буба. Один кум опинився в нашоукраїнській силі, інший – у “СС”. Іван навіть ініціював забрати депутатський мандат Євгена, але для Буби його ж кум занадто маленький “пішак”. Є й інша причина: ходять чутки, що Куп’яка просто не прийняли в соцільносправедливістську команду, оскільки він тоді не був настільки впливовим. Як кажуть, кум від кума різниться.

Опубліковано: Опубліковано: 24.03.2006

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: рецензии «Нация Z»

<<< Квітень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Останні новини