На двох кріслах

Львівська облрадаАвтор - Наталя Івашків 

ВЛАДА з’ясовувала, як деякі депутати облради поєднуватимуть сесії з роботою в Києві

ВЛАДА виявила серед списків депутатів Львівської обласної ради працелюбів, котрі намагатимуться одночасно виконувати роботу в Києві і засідати з іншими депутатами у Львові. І поцікавилася: як же все-таки людям, які мають доволі відповідальні посади в органах влади загальнодержавного рівня, вдаватиметься відриватися від них і приїжджати до Львова на сесії. Як з’ясувалося, до облради потрапили справжні Цезарі, для котрих дві роботи одночасно – не проблема. Навіть якщо робочі місця – в різних містах.Про серйозні наміри щодо здійснення грандіозних планів і великих обіцянок у передвиборчому запалі ми вже наслухались. Тепер варто приступати до серйозної роботи, і для здійснення обіцяного декому з переможців доведеться серйозно пометушитися між Львовом і Києвом. Такими є члени НСНУ: Богдан Буца – міністр Кабінету міністрів України, Всеволод Шперун та Ігор Васюник – заступники голови правління НАК “Нафтогаз України” – адреса основного місця праці – місто Київ; а також БЮТ: Остап Козак – помічник Андрія Шкіля, місце праці – не повірите – теж Київ. Нам стало цікаво, як ці люди збираються поєднувати Київ і Львів, оскільки між ними немала відстань. Та що там відстань – а потреба бути присутнім одночасно і тут, і там.
 
Першим нашу цікавість втамував Остап Козак, у котрого проблем із сесіями обласної ради буде найменше. Бо у Київ, як розповів ВЛАДІ сам новообраний депутат, він їздить лише по зарплату. Він повідав ВЛАДІ, що працює за дорученням народного депутата у Львові, живе тут. А в Київ, крім випадків, коли видають зарплату, він майже не потрапляє. “Хіба якщо є потреба щось зробити у Верховній Раді, або щось подібне”, – так каже пан Козак. Якщо затримується там на день-другий, то залишається в друзів, у крайньому випадку йде ночувати у готель, оскільки власної квартири в нього в Києві немає. Коли постане питання вибору: поїхати в Київ за покликом праці чи відвідати засідання облради Львова, не роздумуватиме: “Однозначно, я буду тут, на засіданні обласної ради”.
 
Щодо депутатів від НСНУ, голова виконкому ЛОО НСНУ Володимир В’язківський запевнив ВЛАДУ, що про це поєднання крісел велась мова при формуванні списків депутатів. Вони йому пообіцяли: робота київська і бажання працювати у Львівській області поєднаються. Депутати, за словами пана В’язківського, обов’язково знайдуть час, щоби приїхати і плідно попрацювати в обласній раді. А що робити у разі можливого збігу в часі засідань Кабміну і сесій облради, оскільки обидві події відбуваються в робочий день, часто в той самий, пан В’язківський не спромігся пояснити. За його словами, він не може відповідати за, скажімо, пана Буцу. Цікава відповідь, зважаючи на те, що саме пан В’язівський як голова виконкому ЛОО НСНУ і заступник голови штабу “Наша Україна” був одним з тих, хто затверджував списки, і відповідно повинен був з’ясувати, чи зможуть кандидати виконувати депутатську роботу.
 
Міністр кабінету міністрів Богдан Буца – вочевидь надто зайнята людина, добитися до нього і поспілкуватися з ним ВЛАДІ не вдалось. Але його однопартієць і давній приятель Андрій Садовий запевнив: пан Буца є надзвичайно відповідальною людиною, і якщо він взявся за щось, то виконуватиме це сумлінно. Щодо пристанку у Львові, за словами Садового, пан Буца є корінним львів’янином, у нього є тут помешкання, де живе дружина. Тому залишатись гостювати у пана Садового у нього немає потреби.
 
Щодо Ігоря Васюника – невідомо, як він з’являтиметься на сесію облради. Його секретар у Києві повідомила, що він зв’яжеться з ВЛАДОЮ, “якщо, звісно, захоче”. Дзвінка не було, бажання вочевидь теж. Але приємно було дізнатись, що до батьків він з’являється чемно – щоп’ятниці та щосуботи. Батько розповів ВЛАДІ, що у Львові в нього є квартира, де живе його сім’я. А до батьків їздить в гості на вихідні. Відповідно проблеми, де зупинитись під час засідань у нього не виникне. У крайньому випадку переночує в батьків у селищі Великий Любінь.
 
Щодо пана Шперуна – на момент з’ясування цього питання він захворів, відповідно, розповісти нічого не зміг. Але, зважаючи на те, що пан Шперун цього тижня приїжджав до Львова для урочистої передачі ЗАТ “ЛАЗ” 30 новеньких автобусів для НАК “Нафтогаз України”, можна припустити, що спосіб потрапляти на сесії до Львова теоретично в нього буде – наприклад, проситися сюди у відрядження.

  
Опуліковано: 21.04.2006
 

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: рецензии «Нация Z»

<<< Травень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Останні новини