БЮТ – перемальовані і свіжоспечені

Ярослав Дубневич
Автори: Наталія Івашків, Галина Роспопа   
 
Опубліковано - 07.04.2006

В області, мабуть, недооцінили можливості Юлії Володимирівни, і “багатих” людей в списках БЮТ не густо. Хоча... серед найпомітніших – відомий бізнесмен Ярослав Дубневич (ТзОВ “Корпорація Колійні Ремонтні Технології”). Про нього раніше говорили як про бізнес-партнера покійного міністра транспорту Георгія Кірпи.
 
Нібито саме йому і його братові Богданові за фінансування кампанії БЮТ в області обіцяли прохідні місця в парламентському списку Блоку Тимошенко, але чомусь цього не трапилося. Проте один з братів, а саме Ярослав, таки з’явився у списку в облраду.
 
Та найчастіше у львівських списках пані Тимошенко можна зауважити перемальованих перебіжчиків із “Соціальної справедливості”. Серед них, депутати-бізнесмени: Євген Буба (директор МП “Руно”), Василь Баран, а також директор Радехівського держлісгоспу Степан Данькович.
 
“Бомба” в обласній “Батьківщина” може вибухнути через ймовірний конфлікт голови штабу та директора видавничого дому “Високий Замок” Степана Курпіля з головою ЛОО ВО “Батьківщина” Іваном Деньковичем. Ідеться про те, хто після виборів диктуватиме правила гри в обласній “Батьківщині”: Курпіль чи Денькович. Навіть те, що Курпіль пройшов у парламент (36 місце у списку) і матиме змогу напряму впливати на Юлію Володимирівну, не дає йому однозначної переваги. Денькович – знаний майстер закулісних ігор і без бою не здасться.
 
І насамкінець як не згадати екс-голову Львівської обласної ради Михайла Сендака?! Постійні нагадування про страшні часи, коли він був чи не єдиним в Україні головою облради від блоку “Наша Україна”, зіграли з ним злий жарт – у парламент він не потрапив, навіть незважаючи на кілька зустрічей з керівниками БЮТ. Тепер змушений задовольнитися дев’ятим місцем у списку в облраду.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: рецензии «Нация Z»

<<< Серпень 2020 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Останні новини