ПРП: автопарк Стецьківа

Тарас Стецьків
Автори: Наталія Івашків, Галина Роспопа   
 
Опубліковано - 07.04.2006

І, нарешті, останній список “криволипівців”. Ще донедавна його очолював добре відомий екс-нардеп Тарас Стецьків. Правда, згідно із останніми заявами самого Стецьківа, він добровільно відмовляється від депутатського мандата.
 
Серед людей, яких він привів до міськради: Андрій Панас, директор ТзОВ “Львів Центрбуд”, Тарас Ситник, голова ради АТЗТ “Технопарк ЛЗТА”, заступник головного редактора “Львівської газети” Сергій Смірнов та особистий помічник Стецьківа, консультант, голова ЛМО ПРП Олег Бас.
 
Серед цього списку варто відзначити Андрія Панаса, який вже не вперше в міській раді: за чотири роки минулої депутатської каденції він пропустив понад третину сесійних засідань, відвідав менш ніж третину засідань депутатської комісії з питань бюджету і, окрім усього, його виключили з ради ЛМО НСНУ. Тим не менше, як пише “Обсерватор”, за час своєї каденції він змінив кілька машин: з “Ниви” пересів на “Мерседес”, потім на “Тойоту Камрі”, а після Помаранчевої революції розширив свій автопарк новеньким BMWX-5. За чутками, секрет добробуту депутата Львівської міськради 3-4 скликань – вмілі операції з землею, яку він купував у міста через орендні схеми.
 
Серед інших “пористів” варто вирізнити ще одну людину з групи нашоукраїнця Тараса Сосновського – Михайла Шоломицького – директора з маркетингу ТзОВ “Інвестиційна компанія “Комфорт-Інвест”. Більше на економічну тематику можна прочитати на сайті econominews.info.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: рецензии «Нация Z»

<<< Квітень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Останні новини