БЮТ: “Крок” до конфлікту

БЮТАвтори: Наталія Івашків, Галина Роспопа   
 
Опубліковано - 07.04.2006

Художник, професор Львівської національної академії мистецтв Віктор Москалюк маловідома людина у політиці, проте це не перешкодило йому йти до міськради від БЮТ під першим номером. За чутками, туди він потрапив за квотою Курпіля. Складається враження, що за своїм незаплямованим обличчям він ховає великий список БЮТівських бізнесменів. А бізнесменам, як правило, народ недовіряє.
 
Так і є — під третім номером у списку усім відомий директор ТзОВ “Шувар” Роман Федишин, свого часу замішаний у скандалі із списками груп “Разом” та “Наш Львів”, які оприлюднив Громадський форум Львова напередодні виборів. Жодного спростування від пана Федишина стосовно цих звинувачень не пролунало.
 
Загалом, БЮТ “запакований” бізнесменами до верху. Членам підприємницького об’єднання “Крок”, віддали аж вісім місць у прохідній частині. Зокрема, це голова Шевченківської районної організації Володимир Оверко, Андрій Дзюбан, голова “Кроку” Михайло Мужилівський, Юрій Гудима, головний редактор газети “Крок” Ірина Полякова та інші.
 
У списку також присутні два представники іншого бізнес-об’єднання – “Комітету підприємців Львівщини” (КПЛ). Зокрема, Теодор Дяків – відомий “борець з тарифами”, а також голова Залізничної районної організації “Батьківщини” Вардкес Арзуманян.
 
Цікавим є те, що “Крок” та КПЛ давно не знаходять спільної мови. Хоча б тому, що свого часу п. Мужилівський покинув КПЛ, щоб створити “Крок”. Протистояння дійшло до того, що Теодор Дяків відмовився від місця в списку БЮТ і погодився увійти в нього лише тоді, коли підприємці заявили про вихід із партії. Однак, пізніше вони повернулися. Таким чином, у майбутній міськраді всередині самої “Батьківщини” назріває конфлікт між КРОКівцями і КПЛістами.
 
Серед інших треба згадати й дві креатури Андрія Шкіля, який теж вирішив не залишатись без “своїх” у міськраді. Шкіль розмістив у списку своїх помічників Тараса Бабича /обласна громадська приймальня БЮТ/ та Олега Погодко, який є генеральним директором ПП “Водоспад-сервіс”.


Початок читайте тут.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: рецензии «Нация Z»

<<< Квітень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Останні новини