Львів – столиця планети Земля

24.03.2006

Влад ЯкушевЛьвову треба повернути Магдебурзьке право. Інтереси міста не повинні ставитись нижче за інтереси всієї держави. Так вважає Влад Якушев. Для того, щоб врятувати Львів, його потрібно зробити державою у державі.
 
– Владе, які з проблем нашого міста ви вважаєте першочерговими?
 
– Насамперед бачу потребу нормалізувати атмосферу в місті. Перед тим, як братися до реалізації масштабних економічних чи господарських проектів, треба навчити львівського чиновника поважати громаду міста. На мою думку, потрібно наполягати на здійсненні постійного контролю за роботою чиновників, котрі займають у нашому місті ключові пости. Оцінивши ступінь виконання чиновником роботи, можна буде визначити коефіцієнт його корисності на цій посаді. У кінці кожного місяця міському голові мали б подаватись звіти про виконану роботу. Правдивість цих звітів повинна перевірятись і відповідно до кількості та якості виконаної роботи чиновник отримуватиме ступінь його корисності на посту. Коефіцієнти корисності повинні друкуватись у пресі. Якщо протягом трьох місяців ефективність людини, що займає ту чи іншу посаду, буде низькою – її звільнять. Для чиновників нижчого рівня та керівників ЖЕКів буде визначений ліміт скарг. Якщо цей ліміт від населення буде перевищений, діяльність посадовця перевірятиме спеціальна комісія. Коли скарги були обґрунтовані, посадовця мали б звільнити з роботи. Стосовно проблем Львова – вони старі, як і саме місто. Реорганізації вимагає комунальне господарство. Необхідно налагодити водопостачання, відремонтувати дороги, реанімувати систему теплопостачання, забезпечити львів’ян житлом, забрати дітей з вулиці, збільшити кількість дитячих садків та спортивних секцій.
 
– Як, на вашу думку, можна вирішити ці проблеми?
 
– Я не бачу реальних можливостей, щоб в найближчий термін вирішити всі комунальні чи житлові проблеми нашого міста. Грошових надходжень до міського бюджету для цього недостатньо, а очікувати допомоги від держави, враховуючи її дефіцитний бюджет, – недалекоглядно. Єдиний спосіб виходу з кризи, у котрій опинилось місто, – оптимізація роботи наявних структур. Я пропоную змінити принцип обліку теплової енергії, що дозволить споживачам регулювати кількість тепла, яку вони споживають. Така модернізація не вимагає великих матеріальних затрат і дозволить львів’янам отримувати якісніші комунальні послуги за меншу ціну. Застосувавши цей метод, можна добитись значної економії теплової енергії, що стає особливо актуальним у зв’язку з подорожчанням енергоносіїв. Вирішити проблему ремонту доріг також не тяжко. Потрібно запропонувати приватним фірмам взяти під свій контроль вулиці нашого міста. Кожен місяць така фірма мала б отримувати з міського бюджету сталу суму грошей на підтримку доріг у належному стані. Працівники фірми будуть зацікавлені в тому, аби зробити дорогу швидко та якісно. Якщо ж наступного місяця ремонтувати її не буде потреби, фірма зможе залишити транш у своїй кишені. У разі, коли якась із фірм не буде справлятись зі своїми обов’язками належним чином, контракт з нею буде розірваний, а ділянка передана іншій фірмі. Такий підхід дозволить місту тримати лише мінімальний парк техніки, котрий буде використовуватись виключно в надзвичайних ситуаціях.
 
– А освіта та медицина, що з цими галузями?
 
– Безумовно, є потреба змінити сам принцип навчального процесу. Змінювати треба методи дошкільної підготовки дітей. У Львові живе педагог Олена Соміш, яка розробила революційну методику дошкільного навчання дітей.

На цю тему більше читайте тут.

Підготовлена за цією методикою дитина в п’ять років знає таблицю множення та добуває квадратні корені. Застосовуючи цю методику, можна виростити нове покоління львів’ян, для котрих геніальність стане нормою. Стосовно медицини: потрібно запропонувати фінансове заохочення бригад “швидкої допомоги” та диспетчера за організацію та вчасне надання допомоги на місці виклику, а гроші на виплати премій виділити з міського бюджету.
 
– Львів буде з Магдебурзьким правом?
 
– При керівництві містом треба наслідувати часи середньовіччя. Львів повинен стати містом-державою, повернути собі Магдебурзьке право, втрачене 178 років тому. Інтереси міста не повинні ставитись нижче за інтереси всієї держави. Спочатку повинні реалізуватись проекти, необхідні місту та його громаді. Я впевнений, що розквіт Львова принесе Україні пряму вигоду. Виходячи з вищесказаного, потрібно вимагати, щоб львівський чиновник був аполітичним. Насамперед його повинні хвилювати потреби міста, а вже потім політика. Основні вимоги до львівського чиновника: він має бути спеціалістом у своїй галузі й мати високоморальні принципи. Національність чи віросповідання не мають жодного значення.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: рецензии «Нация Z»

<<< Квітень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Останні новини