Курпіль – Денькович: хто бреше?

14.04.2006

Денькович і КурпільВлад Якушев, Галина Роспопа
 
Членів БЮТ хлібом не годуй – дай тільки посваритися. Голова ЛОО ВО “Батьківщина” Іван Денькович назвав голову Львівського обласного виборчого штабу БЮТ Степана Курпіля брехуном. А Курпіль також за словом у кишеню не поліз.
 
Після засідання погоджувальної ради БЮТ Степан Купіль заявив, що центральне керівництво Блоку Юлії Тимошенко не затвердило Івана Деньковича як кандидата від БЮТ на посаду голови Львівської обласної ради.
 
Реакція Івана Деньковича на цю заяву була блискавичною і жорсткою: “Степан Курпіль сказав неправду про те, що центральне керівництво БЮТ відхилило кандидатуру Івана Деньковича як претендента від блоку на посаду голови Львівської обласної ради. Дуже шкода, що майбутній народний депутат говорить неправду. Справді, вчора засідала погоджувальна рада блоку, але, оскільки в ній не змогла взяти участі Юлія Тимошенко, засідання ради відклали на два дні”.
 
Не менш блискавично відреагував і Степан Курпіль: “Я сказав правду і можу ще раз повторити те, що вже було сказано: Івана Деньковича справді поки що ніхто не затвердив. Проте питання з кандидатом на посаду голови облради від БЮТ ще не вирішені, отож, він має шанси”.
 
Якщо ж розібратися, то проблеми взагалі не існує. Хтось щось не так сказав, хтось щось не так зрозумів – і скандал, по суті, виник “на рівному місці”. Сама по собі перепалка уваги не вартує, але вона показує, наскільки напружені взаємини складаються у Львівській обласній організації “Батьківщини”. Що ж буде, коли бютівці почнуть вирішувати справді важливі питання?
 
До теми
 
Центральне керівництво БЮТ таки затвердило Івана Деньковича головою фракції Блоку Тимошенко у Львівській обласній раді, повідомив у четвер увечері член центральної політради БЮТ народний депутат Андрій Шкіль. Натомість, за словами Шкіля, кандидатом від блоку на посаду голови облради голову ЛОО ВО “Батьківщина” справді не затвердили. Андрій Шкіль утримався від коментарів щодо шансів Івана Деньковича отримати підтримку керівництва блоку як претендента на крісло голови облради.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: рецензии «Нация Z»

<<< Квітень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Останні новини