Куйбіду на дисертації не проведе

24/03/2006

Василь КуйбідаАвтори - Зоряна Франко, Микола Гудь, Ілько Мельник   

 
Чутки про те, що Василь Куйбіда купив свою дисертацію, повна нісенітниця. Так вважають науковці, котрі були присутні при її захисті. Публікація цих чуток – чергова провокація.У пресі з’явилась сенсаційна заява: Василь Куйбіда видає чужі наукові роботи за власні. Як приклад – наводиться дисертація одного з науковців, з якої нібито списана дисертація Василя Куйбіди “Конституційно-правові основи самоврядування у містах обласного значення”.
 
Схожість завдань, які стояли перед співшукачами наукового ступеня, зумовила подібність цих двох робіт. Якщо думки двох науковців, котрі паралельно працюють над схожими темами, збігаються, то цілком логічно припустити, що вони не залежно один від одного знайшли правильні відповіді на поставлені питання. Історія знає безліч прикладів, коли в різних країнах незнайомі люди робили один і той же винахід.
 
Однак для того, щоб підтвердити чи спростувати заяви, що робота Василя Куйбіди “Конституційно-правові основи самоврядування у містах обласного значення” є плагіатом, самих теоретичних викладок мало. ВЛАДА розшукала людину, яка була присутня на захисті вищезгаданої роботи.
 
Микола Пухтинський був опонентом Василя Куйбіди під час захисту вищезгаданої роботи. Зараз Михайло Пухтинський живе в Києві та займає посаду голови Фонду підтримки місцевого самоврядування при президенті України.
 
“Звинувачення Василя Куйбіди в плагіаті – повна нісенітниця. Наші з Василем Степановичем шляхи перетинались неодноразово. Я знаю його не тільки тому, що був опонентом на його захисті. Я з упевненістю можу заявити, що це фахівець високого класу. Василь Степанович надзвичайно талановита та ерудована людина. Говорити про те, що його дисертація списана в іншого, абсурдно. Стосовно схожості списків літератури, що була використана в роботі пана Куйбіди, та науковця, з дисертацією якого її порівнювали, можу сказати: в цьому немає нічого дивного і тим більше недозволеного. Використання однакових джерел не забороняється. Головним є те, що людина почерпне з тих джерел. Очевидно, закиди проти пана Куйбіди, про котрі ви говорите, спричинені політичною діяльністю Василя Степановича і це чергова провокація тих, хто намагається знизити його рейтинг.

Більше про оплітичну теорію читайте на сайті http://aqbux.com/

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: рецензии «Нация Z»

<<< Квітень 2021 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    

Останні новини