ЗМІ – за меморандум

24/03/2006

ПресаАвтори - Зоряна Франко, Микола Гудь, Ілько Мельник
  
Представники ЗМІ Львова підтримали меморандум проти використання “чорного” піару, який запропонували підписати “Аргумент-ГАЗЕТА” та “Аргумент ВЛАДА”.Меморандум, підписаний в останній тиждень передвиборної кампанії, навряд чи зможе щось змінити на цих виборах. Однак вибори не закінчуються 26 березня. Солідарність журналістів, що зуміли об’єднатись у боротьбі проти “чорного” піару, може стати потужним сигналом, застереженням політикам проти використання брудних, маніпулятивних технологій на наступних президентських та парламентських виборах.

Нагадаємо: звернення “Аргумент-ГАЗЕТИ” та “Аргумент ВЛАДИ” до преси, радіо та телебачення блокувати “чорний” піар та не допускати використання у роботі брудних піар-технологій зустріло підтримку в багатьох представників ЗМІ Львова. Журналісти змучилися від бруду, що винесла на публіку хвиля передвиборної агітації політичних партій та кандидатів на посаду міського голови Львова.

На жаль, деякі видання відмовились від підписання меморандуму. Щоправда, їх було небагато. Від кількох ЗМІ, не вказаних у списку, наведеному під текстом меморандуму, просто не вдалось отримати відповідь. Сподіваємося, що сталось це з технічних причин.

Меморандум підтримали: “Аргумент-ГАЗЕТА”, “Аргумент ВЛАДА”, ТРК “Люкс”, “Поступ”, “Львівське телебачення”, “Львівська газета”, “Молода Галичина”, “Україна і час”, “Афіша”, “ЗІК”, “Галінфо”.

Повернутися до списку публікаційАрхів новин

Кино: рецензии «Нация Z»

<<< Серпень 2020 >>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            

Останні новини