Machine Gun Kelly розповів про спробу суїциду під час розмови з Меган Фокс

kelliАмериканський репер Machine Gun Kelly (справжнє ім’я Колсон Бейкер) розповів про спробу суїциду під час телефонної розмови з актрисою Меган Фокс. Про це повідомляє Insider.

Музикант згадав, що це сталося після смерті батька в 2020 році. «Я не виходив зі своєї кімнати, і мені стало дуже, дуже темно. Меган поїхала до Болгарії на зйомки фільму, а в мене почалася справді дика параноя, що хтось прийде та вб’є мене», – поділився він.

Machine Gun Kelly сказав, що в той час спав із дробовиком поруч із ліжком. Він зазначив, що у якийсь момент “просто зірвався”. Тоді репер зателефонував Фокс і заявив, що вона має бути поруч із ним. Виконавець додав, що після того випадку він зрозумів, що йому час кинути наркотики. Причому не лише заради актриси, а й заради дочки від Кейсі Бейкера.

У січні Machine Gun Kelly пропонував Меган Фокс. «Якимось чином, через півтора роки, пройшовши разом через пекло і посміявшись разом більше, ніж я коли-небудь могла собі уявити, він попросив мене вийти за нього заміж», — написала Фокс у соцмережах.

26 листопада 2020 року стало відомо, що актриса подала прохання про розлучення із зіркою серіалу “Беверлі-Хіллз, 90210″ Браяном Остіном Гріном, за якого вона вийшла заміж у 2010 році.