Кемерон Діаз повідомила про повернення в кіно через вісім років

diaz37a54949-річна американська актриса Кемерон Діаз повертається до зйомок у кіно через вісім років перерви. Про це зірка оголосила у своєму Instagram-акаунті (заборонена в РФ соцмережа; належить компанії Meta, визнаної екстремістською організацією та забороненою в Росії), повідомляє CNN.

Діаз зіграє головну роль у новому фільмі Netflix «Знову у справі». Її партнерами зі знімального майданчика стануть актори Том Бреді та Джеймі Фокс. З останнім артистка разом грала у фільмі «Енні» у 2014 році. Тоді картина стала останнім повнометражним проектом у фільмографії актриси до перерви у кар’єрі.

«Джеймі Фокс, тільки ти можеш повернути мене до ладу. Не можу дочекатися, чорт забирай, це буде вибух!» — поділилася актриса у своїх соціальних мережах, опублікувавши листування з колегами на знімальному майданчику.

Режисером майбутнього фільму стане Сет Гордон, а Фокс виступить у ролі одного із виконавчих продюсерів. Дата виходу картини, а також подробиці її сюжетної лінії поки що тримаються в секреті, проте відомо, що провадження «Знову у справі» розпочнеться цього року.

У січні 2020-го зірка вперше стала мамою, народивши дочку Реддікс від гітариста рок-гурту Good Charlotte Бенджі Меддена. Влітку того ж року актриса розкрила справжні причини свого виходу з кіно.

Раніше Діаз заявила про женоненависництво у голлівудській кіноіндустрії.