Джонні Депп та Ембер Херд зробили заяви після оголошення рішення суду

Актор Джонні Депп та його колишня дружина Ембер Херд зробили заяви після оголошення вердикту суду присяжних. Відповідні пости з’явилися в їх Instagram-акаунтах.

«Неправдиві, дуже серйозні та кримінальні звинувачення були висунуті проти мене через засоби масової інформації, що викликало нескінченний шквал ненависницького контенту, хоча жодних звинувачень проти мене так і не було висунуто», — написав актор.

Депп подякував своїм шанувальникам за підтримку. «Я хочу відзначити благородну роботу судді, присяжних, співробітників суду та шерифів, які пожертвували своїм часом, щоб дістатися до цього моменту, а також мою старанну та непохитну юридичну команду, яка зробила виняткову роботу, допомагаючи мені поділитися правдою. Найкраще ще попереду, і новий розділ нарешті розпочався», — зазначив актор.

При цьому Херд у своїй заяві повідомила, що її розчарування щодо вироку не передати словами. “Я вбита горем, гори доказів було достатньо, щоб протистояти невідповідній владі та впливу мого колишнього чоловіка”, – написала актриса.

Раніше суд присяжних визнав Херд винною у наклепі на Деппа про те, що вона була жертвою домашнього насильства. Присяжні дійшли висновку, що за звинуваченнями Херд на адресу колишнього чоловіка стояв злий намір. Також вони ухвалили, що Херд має виплатити Деппу 15 мільйонів доларів компенсації. При цьому Деппа зобов’язали виплатити Херду компенсацію у розмірі двох мільйонів доларів.

Джонні Депп подав позов проти актриси Ембер Херд і зажадав 50 мільйонів доларів за статтю у The Washington Post, де вона називає себе жертвою домашнього насильства. Він стверджує, що висловлювання колишньої дружини – наклеп. Херд у свою чергу подала зустрічний позов на 100 мільйонів доларів за образи та побої, які вона нібито зазнавала під час шлюбу.