Дружина Вілла Сміта вперше прокоментувала скандал на «Оскарі»

50-річна американська артистка, дружина 53-річного актора Вілла Сміта Джада вперше прокоментувала скандал на Оскарі. Про це повідомляє People.

Артистка Джада Пінкетт-Сміт висловила надію на те, що її чоловік зможе помиритися з коміком Крісом Роком, якого він ударив по обличчю на кінопремії через жарти про його дружину. «Щодо вечора “Оскара”. Я дуже сподіваюся, що у цих двох розумних, здібних чоловіків буде можливість зцілитись, обговорити цей інцидент і примиритися», — зізналася акторка.

Зірка підкреслила, що у зв’язку із ситуацією у світі людям необхідна підтримка один одного: «З сьогоднішнім станом світу ми потребуємо їх обох і, насправді, потребуємо одне одного більше, ніж будь-коли».

На завершення своєї промови Джада подякувала слухачам: «А поки що ми з Віллом продовжуємо робити те, що ми робили останні 28 років — з’ясовуємо, що таке річ, яка називається спільним життям. Дякую, що вислухали».

Наприкінці березня під час церемонії вручення премії «Оскар» ведучий Кріс Рок невдало пожартував про дружину оскароносного актора Вілла Сміта. Стендапер відзначив «дивовижну, дуже коротку зачіску» дружини Сміта, яка страждає на алопецію (захворювання, що веде до випадання волосся, — прим. «Ленти.ру»). Рок порівняв її з героїнею картини “Солдат Джейн”. Після цього Сміт піднявся на сцену, вдарив шоумена по обличчю та крикнув йому, щоб той не смів жартувати над його дружиною.

Після інциденту Вілл Сміт залишив Кіноакадемію США, а Кріс Рок відмовився безоплатно коментувати скандал на церемонії.