Автопілот для Tesla подорожчав

Tesla почала пропонувати опцію автопілотування Enhanced Autopilot для споживачів. Про це повідомляє видання CNet.

Журналісти звернули увагу, що компанія повернула одну з найпопулярніших опцій для своїх автомобілів – Enhanced Autopilot. Покращена система пілотування була доступна до 2019 року за ціною 5 тисяч доларів. Оновлена ​​версія подорожчала – вона доступна автоаматорам як опція за 6 тисяч доларів, або приблизно 306 тисяч рублів.

Enhanced Autopilot вважається просунутою версією автопілота, який крім штатних функцій адаптивного круїз-контролю та руху по смузі пропонує опції навігації під час автопілотування та автоматичної зміни смуги руху. Також випущена система отримала функцію автоматичного паркування.

Найдорожчим у лінійці Tesla є система Full Self-Driving, яка пропонує автоматичний рух у міському середовищі та орієнтування за дорожніми знаками та розміткою. Вартість такого пакету складає 12 тисяч доларів.

Водночас, журналісти зазначили, що навіть система Full Self-Driving не є повноцінним автопілотом. За словами авторів, водій повинен тримати руки на рульовому колесі під час руху та бути готовим у будь-який момент перехопити керування.

На початку червня американські регулятори почали розслідувати випадки хибного спрацьовування гальм на автомобілях Tesla. Розслідування почалося після скарг понад 750 власників авто на несправність електрокарів.