Apple дозволила передавати сім-карти повітрям

Apple дозволила користувачам передавати налаштування eSIM з одного телефону на інший через Bluetooth. Про це повідомляє видання “MacRumors”.

Журналісти медіа вивчили бета-версію iOS 16, яка вийшла 6 червня, та з’ясували, що в ОС з’явилася можливість швидкого перенесення даних електронної сім-карти. За словами фахівців, у новій операційній системі можна буде передавати налаштування eSIM у повітрі, якщо два iPhone знаходяться поруч.

appleb56daecfУточнюється, що це буде корисно, якщо користувач збирається перейти з одного смартфона Apple на інший і перенести налаштування на новий гаджет. Щоб ця функція працювала, необхідно оновити обидва девайси до iOS 16 та увімкнути Bluetooth. Зважаючи на все, нова можливість буде доступна в США, Великобританії та інших країнах, де місцева влада дозволяє використовувати eSIM як заміну класичних сім-карт.

Також тариф eSIM можна буде перенести у звичайний спосіб. Для цього власнику iPhone доведеться відсканувати QR-код, виданий оператором зв’язку. Під терміном eSIM розуміється цифрова сім-карта, яка дозволяє активувати тарифний план стільникового зв’язку в оператора без необхідності використовувати фізичну сім-карту.