Актор, який озвучив робота Бендера у «Футурамі», поскаржився на зарплати в Disney

Актор Джон Ді Маджіо, який озвучив робота Бендера у «Футурамі», поскаржився на зарплати в Disney. Про це повідомляє Variety.

Актор озвучення заявив, що компанія відмовилася збільшувати його зарплатню. Попри це він буде задіяний у нових серіях анімаційного серіалу. Ді Маджіо зазначив, що намагатися отримати гроші від Disney — це те саме, що й намагатися вичавити воду з каменю.

«Люди такі: “Я такий радий, що в тебе тепер більше грошей!” Я не отримав більше грошей. Але що я справді отримав, то ця повага від людей, які казали: “Гей, братан, я тобі вдячний”», – сказав актор.

Про те, що “Футурама” отримає продовження, стало відомо раніше, 10 лютого. Сервіс Hulu замовив виробництво 20 нових серій, прем’єра яких запланована на 2023 рік.

Фанати пригрозили проекту бойкотом через Джона Ді Маджіо, який озвучував робота Бендера та деяких другорядних персонажів. Шанувальники мультсеріалу назвали його незамінним і відмовилися дивитися нові серії без звичного озвучення. Вони закликали онлайн-кінотеатр Hulu запропонувати Ді Маджіо гідну оплату і зазначили, що змінювати звичний голос Бендера є вкрай поганою ідеєю.

«Футурама» — американський науково-фантастичний сатиричний мультсеріал, створений Меттом Гроунінгом та Девідом Семюелом Коеном, авторами «Сімпсонів». На даний момент серіал складається із семи сезонів та чотирьох повнометражних анімаційних стрічок: «Великий куш Бендера», «Звір із мільярдом спін», «Гра Бендера» та «У дикі зелені дали».