НаКАРРкали: Тимошенко покинула Україну Архів львівських газет: Аргумент-газета

СКАНДАЛ

НаКАРРкали: Тимошенко покинула Україну

Руслан Коломієць, Київ

18.10.2005

Шон Карр і Женя Тимошенко Шон та Женя таки покинули Україну. Знімальна група телеканалу “HTH”, очікуючи в Борисполі на приїзд британця Ленокса Льюїса, випадково натрапила на подружжя Каррів. Вони відмовилися давати будь-які коментарі і з валізами швидко пішли.

ГАЗЕТА провела журналістське розслідування і встановила, куди ж подалися молодята.

А Юля вже бабця

З аеропорту Шон та Женя вирушили прямим рейсом у Лондон. Як вдалося з’ясувати ГАЗЕТІ, вони певний час гостювали в матері Шона. Як відомо, місіс Карр не змогла прибути в Київ на весілля свого сина. Також пара мала намір побачитися з донькою Шона від першого шлюбу. Відомо, що чоловік Тимошенко хотів, щоб фату за його нареченою у Києві несла саме його донька Шарлота. Однак дівчинка так і не приїхала з Англії. Згідно із законодавством Великобританії, дозвіл на те, щоб неповнолітня залишила Об’єднане Королівство, повинна дати і мати дитини. Але Емма Карр відмовилася дати такий дозвіл.

Кажуть, що Женя Тимошенко ставиться до Шарлоти з великою симпатією і вже тепер почуває себе справжньою матір’ю. А нам залишається лише привітати Юлію Тимошенко з почесним титулом бабусі.

Також, як вдалося з’ясувати, у минулу неділю в одному з центральних клубів Лідса відбулася грандіозна рокерська вечірка, на якій Шон представив свою нову дружину друзям, які не були на весіллі в Києві. Але подружжя надовго в Британії не залишилося.

Медовий місяць у Єгипті

Після гулянки в Лідсі подружжя вирушило в Єгипет – на курорт Шарм-ель-Шейх. Як відомо, Шон та Женя вперше побачили одне одного саме в барі цього курорту. Проте тоді пара так і не зустрілася. За словами Шона, усе, що він бачив, це як симпатична дівчина йде вниз по сходинках. Як виявилося, бармен вирішив продати Євгенії номер телефону, а коли вона відмовилася платити і продовжувала наполягати, він дав їй невірний номер. Женя таки отримала від нього справжній номер Шона, але на той час Шон уже повернувся в Англію. Тому Женя і Шон зустрілися лише у Лондоні. Проте пропозицію Жені стати його дружиною англієць зробив за стійкою того ж самого бару в Єгипті.

Шарм-ель-Шейх славиться своєю популярністю серед сильних світу цього. Два роки тому один російський бізнесмен упізнав у парі, яка танцювала на майданчику, одного з лідерів української СДПУ(о) Нестора Шуфрича і тоді ще одну з лідерів української опозиції Юлію Тимошенко.

ГАЗЕТІ вдалося з’ясувати, що група українських журналістів вилетіла в Шарм-ель-Шейх, щоб розшукати, де саме відпочивають українські молодята №1.